Náš tým

Bc. Simona Macková

ředitelka školy

Simona

Na katedře učitelství Husitské teologické fakulty Univerzity Karlovy jsem   vystudovala obor sociální pedagogika, který mě přivedl k práci s dětmi.

Během svých studijních a pracovních let jsem si uvědomila, že  práce s dětmi je to, co mi přináší velkou radost a naplnění. A tak  je nyní mé místo zde po dětském boku.

Dokončila jsem bakalářský stupeň oboru předškolní pedagogika,  která je mým světem v pracovním i soukromém životě. 

Dálkově studuji v kombinované formě magisterský obor Diakonika -  sociální a pastorační práce na Evangelické teologické fakultě UK.  

Svou kariérní dráhu práce s dětmi jsem započala při vstupu do plnoletosti  jako česká au-pair. Během studií jsem pracovala jako asistent pro chlapce  s autismem formou ABA terapie, kde jsem prošla videotréninkem a mohla  se naučit, jak reflektovat sama sebe a druhé. Jakým způsobem pomoci dítěti žít život, aniž by byla porušena  jeho důstojnost.

Pracovala jsem v několika mateřských školách, spolupracovala s FOD Klokánek.

Působila jsem také jako oddílový vedoucí na několika letních táborech pro děti s ADHD, připravuji letní příměstské tábory.

 

Mgr. Věra Beroušková

Již od mého dětství všichni věděli, že budu učitelka, lektorka, či  organizátorka a zatím se všechno plní. Vystudovala jsem Střední  pedagogickou školu obor Předškolní a mimoškolní pedagogika v Praze se  specializací na tělesnou výchovu a hned navázala studiem na  Pedagogické fakultě UK obor Učitelství pro 1. stupeň.  

V průběhu celého studia na vysoké škole jsem vedla kroužky pro děti  většinou tělovýchovného zaměření např. plavání, trampolínky,  ropeskipping, cvičení pro rodiče a děti. Hlídala jsem a doučovala děti  individuálně v rodinách a 10 měsíců jsem působila v Irsku jako au-pair,  kde jsem se starala o 3 české holčičky. 7 let jezdím na tábory pro  předškolní děti s tanečním zaměřením.  

Po práci s dětmi, je mou druhou láskou svět fitness. Vedu  skupinové lekce i osobní tréninky nejrůznějších forem cvičení  od pomalých k dynamickým. Vždy ale, stejně jako při práci s  dětmi, sázím na důslednost, hravost a pohodu. 

V roce 2014 jsem se stala já sama maminkou. Být rodičem, je ta nejkrásnější a nejkomplikovanější role na světě. Každý rodič si přeje, aby se jeho dítě mělo v době jeho nepřítomnosti co nejlépe a my pro to uděláme maximum.


Petra Kotýnková 

 petra obrázek_2672016Vystudovala jsem obchodní akademii a jazykovou školu, ale práce s dětmi mě  vždy velmi těšila. Jak k nim přistupovat, jak je učit, aby je výuka bavila, jsem si  vyzkoušela v zimních obdobích 2011-2015 jako instruktorka lyžování se  specializací na dětskou výuku v lyžařské škole v Krkonoších. Už víc jak dva roky  doučuji děti anglický jazyk a pravidelně hlídám 3letou holčičku.  

"Už jako malá jsem se ráda starala o mladší děti a tvrdila, že jednou  budu maminka. Ve školce se mi v podstatě můj sen splnil..." 

 Petra splnila kurz "Chůva" akreditovaný MŠMT a nyní se připravuje na další  vzdělávání.  

 

 

 

 

Kateřina Bechtoldová

Katka má zkušenosti z provozu restaurace i osobního hlídání dětí. Vystudovala odbornou školu pro obchod a v průběhu let přemýšlela co se sebou dál. Vystudovala odborný kurz "Chůvy" akreditovaný MŠMT a nyní působí jako chůva v naší školce. V dalším období se chystá studovat obor - asistent pedagoga. Při studiu jí budeme držet pěsti! Katka miluje sport a sportovní aktivity všeho druhu. Aktivně se podílí na přípravěpohybových dovedností našich dětí ve školce.